SCWEW
Lekcje otwarte w ramach projektu SCWEW PDF Drukuj
wtorek, 07 grudnia 2021 07:49

LEKCJE OTWARTE W RAMACH PROJEKTU SCWEW

 

W naszej szkole odbywają się lekcje otwarte w ramach projektu SCWEW (Specjalistyczne Centrum Wspierania Edukacji Włączającej). Zajęcia te mają na celu rozwój umiejętności uczniów, ale także nauczycieli biorących udział w lekcjach otwartych. Charakter lekcji powoduje wzrost aktywności uczniów w procesie edukacji, także tych o SPE. Na zdjęciach uwidoczniona została praca uczniów na lekcji z przedmiotu zawodowego (technikum logistyczne): Procesy transportowe w logistyce. 

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.zsnorwid.swidnik.pl/scwew#sigFreeIdbca21c6dd4

 
Szkolenie z Panem Profesorem KUL Wojciechem Otrębskim PDF Drukuj
piątek, 24 września 2021 13:46

Spotkanie z Panem Profesorem KUL
Wojciechem Otrębskim

 

W dniu 23.09.2021r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panem Profesorem KUL Wojciechem Otrębskim na temat : System oceny zachowań adaptacyjnych. Spotkanie dotyczyło kompleksowej oceny zachowań adaptacyjnych niezbędnych do efektywnego i niezależnego funkcjonowania w społeczności. Spotkanie odbyło się w ramach pilotażowego programu modelu funkcjonowania Specjalistycznego Centrum Wspierającego Edukację Włączającą. Nasza szkoła jest jedną z ośmiu szkół z województwa lubelskiego, która bierze udział w pilotażowym programie SCWEW prowadzonym przez SOSW w Świdniku.

W spotkaniu udział wzięli nauczyciele naszej szkoły oraz innych szkół z powiatu świdnickiego. Po spotkaniu z nauczycielami odbyło się również spotkanie Pana Profesora z rodzicami uczniów z powiatu świdnickiego. 

View the embedded image gallery online at:
http://www.zsnorwid.swidnik.pl/scwew#sigFreeId1fb4151cfc

 
Ogłoszenie dla rodziców PDF Drukuj
poniedziałek, 20 września 2021 07:06

Ogłoszenie dla rodziców -
spotkanie z Panem Profesorem KUL
Wojciechem Otrębskim

W dniu 23.09.2021 (czwartek) w naszej szkole odbędzie się spotkanie z Panem Profesorem KUL Wojciechem Otrębskim na temat : System oceny zachowań adaptacyjnych. Spotkanie dotyczy kompleksowej oceny zachowań adaptacyjnych niezbędnych do efektywnego i niezależnego funkcjonowania w społeczności, Zapraszamy rodziców  (szczególnie rodziców młodzieży uczącej się w klasach gdzie znajdują się uczniowie o różnorodnych potrzebach edukacyjnych) o godzinie 15.30 do sali numer 50.

 

 
Ogłoszenie dla nauczycieli PDF Drukuj
poniedziałek, 20 września 2021 06:48

Ogłoszenie dla nauczycieli -
spotkanie z Panem Profesorem KUL
Wojciechem Otrębskim

 

W dniu 23.09.2021 (czwartek) w naszej szkole odbędzie się spotkanie z Panem Profesorem KUL Wojciechem Otrębskim na temat : System oceny zachowań adaptacyjnych. Spotkanie dotyczy kompleksowej oceny zachowań adaptacyjnych niezbędnych do efektywnego i niezależnego funkcjonowania w społeczności. Zapraszamy nauczycieli o godzinie 12.45 do sali numer 50.

 
 


 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad