Obsługa gastronomiczna podczas uroczystego otwarcia nowej siedziby Powiatowej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej
We wtorek 14 czerwca 2016,  uczennice naszej szkoły z klasy 2TH Paulina Konopska, Monika Jahołkowska oraz z klasy 2 TŻ Anita Strug i Magdalena Bodzak,  prezentowały swoje umiejętności kelnerskie podczas uroczystego otwarcia nowej siedziby Powiatowej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Świdniku. Podczas przerwy konferencyjnej goście degustowali wypieki  i napoje przygotowane przez uczniów klas gastronomicznych.

Zajęcia z Wczesnego Wspomagania Rozwoju  będą się teraz odbywały w centrum Świdnika, przy ul. Wyszyńskiego 14. Do dyspozycji podopiecznych oddano odpowiednio wyposażone w pomoce i sprzęt terapeutyczny sale. Symbolicznego otwarcia nowej siedziby dokonali wicestarosta Waldemar Białowąs oraz dyrektor poradni, Dariusz Szałaj. Naszą szkołę reprezentowali Pan Dyrektor Krzysztof Gałan oraz Pani Agnieszka Dziedzic.

Szkoła po raz kolejny została pochwalona przez przybyłych gości za profesjonalną obsługę gastronomiczną. Podczas wydarzenia uczennice udzielały również informacji o szkole, rozdawały  ulotki i materiały informacyjne. Niewątpliwie najbardziej skuteczną formą promocji kierunków kształcenia w naszej szkole było bezpośrednie prezentowanie umiejętności zawodowych naszych uczniów.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad