Dni Otwarte Uniwersytetu Przyrodniczego
W dniu 09.03.2017 r po raz drugi uczniowie klas: 2 Tż i 4 Tż pod opieką wychowawców Pani Agnieszki Dziedzic i Anny Kołodziejczyk uczestniczyli w Dniach Otwartych na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Ze strony uczelni przywitała nas Pani dr Katarzyna Kozłowicz z Wydziału Inżynierii Produkcji, która w imieniu uczelni ściśle współpracuje z naszą szkołą. Uczniowie z Norwida obejrzeli wiele interesujących, kolorowych stoisk wystawienniczych, brali udział w różnego rodzaju konkursach min. wiedzy o Lublinie. Młodzież miała okazję uczestniczyć warsztatach: "Naturalnie kolorowe i pachnące" podczas których obserwowała produkcję chrupiących przekąsek z różnych surowców okopowych: kolorowych bulw ziemniaka, batata i słonecznika bulwiastego. Oceniali wygląd, smaku i cechy jakościowe otrzymanych chipsów oraz poznali smakowo-zapachowe odmiany mięt np. truskawkową, pomarańczową, bananową, czekoladową itp. Nie zabrakło również występów studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca JAWOR.
Przedstawiciele Uniwersytetu Przyrodniczego odwiedzą również naszą szkołę 21 marca 2017 w czasie Dnia Otwartego. Uczniowie będą mogli wtedy uzyskać informacje o kierunkach kształcenia na uczelni.
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad