Rajd Kazimierz - Puławy 27.05.2011

Klasa 3 Tż w dniu 27 maja br. Udała się na wycieczkę autobusowo – pieszą do przecudnego Kazimierza Dolnego. W Kazimierzu zwiedziliśmy Muzeum Przyrodnicze, a następnie przespacerowaliśmy się po urokliwych zakątkach miasta. Po krótkim odpoczynku wyruszyliśmy w trasę do Puław. Pierwszym etapem wędrówki był niezwykły Wąwóz Korzenny. Spacerując po tym terenie podziwialiśmy piękno krajobrazu wąwozów lessowych. Zbliżając się do Puław okazało się, że ……. pomyliliśmy trasę i zamiast do stacji kolejowej w Puławach trafiliśmy na przystanek kolejowy w Pożogu. Najważniejsze jednak, że dotarliśmy na nasz kurs do Świdnika i szczęśliwi (chociaż mocno zmęczeni) wróciliśmy do domów.

 

 

 

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad