Rajd Pieszy Młodzieży Ponadgimnazjalnej Powiatu Świdnickiego

W dniu 26 września 2014 grupa uczniów z klas 3Tl, 4Tż i 4 Th wzięła udział w XII Rajdzie Pieszym Młodzieży Ponadgimnazjalnej Powiatu Świdnickiego. Jak zawsze wędrówkę rozpoczęliśmy w Świdniku. Pierwszym ciekawym miejscem do którego doszliśmy były Wierzchowiska – a w nich piękny zespół pałacowo-parkowy. Następnie dotarliśmy do prywatnego muzeum maszyn i różnych narzędzi rolniczych znajdującego się w Bystrzejowicach. Przez cały czas wędrówki mogliśmy podziwiać urokliwe krajobrazy regionu w którym żyjemy. Rajd zakończył się w Ośrodku Szkolnym w Kozicach Dolnych przy ognisku i smacznym posiłku. 

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad