„TAK, POMAGAM” WOLONTARIUSZY „NORWIDA” PDF Drukuj
sobota, 09 grudnia 2017 16:43

8-9 grudnia Szkolny Klub Wolontariatu włączył się w ogólnopolską zbiórkę żywności „Tak, pomagam” organizowaną przez Caritas. Wolontariusze ZS Nr 1 zbierali żywność długoterminową, słodycze oraz drobne artykuły chemiczne w świdnickich dyskontach Biedronka. Zebrane produkty jeszcze przed świętami trafią do potrzebujących rodzin z terenu Świdnika. W akcję pomocy ubogim mieszkańcom naszego miasta oraz okolic włączyli się szczególnie: Patrycja Galant, Natalia Gliniak, Ewelina Olech, Justyna Olech, Zuzanna Rynkowska, Patryk Kwiatuszewski (1tżl), Aleksandra Basiak, Karolina Basiak, Dominika Dudycz, Agnieszka Trybuła (2lo), Aneta Korneluk, Magdalena Gańska, Bartłomiej Skowrytko, Kacper Koczura, Julita Biszkont, Wikotria Buj, Anita Doroszuk, Filip Dec, Jagoda Świetlicka, Natalia Flis, Natalia Rudzka, Natalia Waśkowicz, Ilona Gągoł, Klaudia Wiśniewska (2thl), Kamila Zmora, Agnieszka Lech, Julita Czerniak, Aleksandra Kondracka (2tż), Weronika Górska, Sylwia Szymczak, Monika Wodzyńska (3thl), Agata Siudziak, Alicja Sidor, Iwona Lech, Małgorzata Brodaczewska, Izabela Wawszczak, Weronika Potręć (3tż), Monika Rutkowska (4tż) oraz Małgorzata Spryszak (1b).

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za poświęcony czas oraz chęć pomocy!!!

Agnieszka Mazurek

Ks. Grzegorz Gut

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad