BAL KARNAWAŁOWY W SOSW PDF Drukuj
piątek, 26 stycznia 2018 13:22
25 stycznia br. Szkolny Klub Wolontariatu włączył się w organizację i przebieg balu karnawałowego dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Świdniku. Kinga Pachuta, Patrycja Oleszko, Aleksandra Kondracka, Weronika Woś, Ewelina Olech, Justyna Olech, Wiktoria Buj, Julita Biszkont, Jagoda Świetlicka i Natalia Rudzka już na samym początku zachęciły młodsze koleżanki i kolegów do wspólnej zabawy. Oprócz tańców były również ciekawe konkursy i mini rywalizacje animowane przez nasze wolontariuszki. Z całą pewnością zabawę można zaliczyć do udanych.
Agnieszka Mazurek
Ks. Grzegorz Gut
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad