ŚWIĄTECZNE WSPARCIE „POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ” PDF Drukuj
wtorek, 04 grudnia 2018 11:05
WSPARCIE2 grudnia br. grupa wolontariuszy „Norwida" wzięła udział w zbiórce darów odbywającej się przy parafii pw. Chrystusa Odkupiciela w Świdniku zorganizowanej w ramach ogólnopolskiej akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę". Młodzież przez całą niedzielę zbierała produkty spożywcze, słodycze, zabawki, odzież oraz artykuły chemiczne. Wszystkie zebrane przez wolontariuszy rzeczy zostaną wkrótce przekazane najbardziej potrzebującym osobom z terenu parafii oraz dzieciom ze świetlicy SOS w Świdniku.
Tym razem w przebieg akcji najbardziej zaangażowali się Aleksandra Basiak, Karolina Basiak, Agnieszka Trybuła, Karolina Karaś, Żaneta Białkowska, Małgorzata Lech, Małgorzata Sprycha, Joanna Stec, Justyna Olech, Ewelina Olech, Wiktoria Sajecka, Agnieszka Kozieł, Łukasz Bielak oraz Łukasz Słomianowski.
Agnieszka Mazurek
Ks. Grzegorz Gut
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad