Lekcja o funduszach europejskich. Przedsiębiorczość II

Uczniowie klasy 2TLH i 2TŻ brali udział w projekcie „ Lekcja o funduszach europejskich. Przedsiębiorczość II”. Celem zajęć było zapoznanie uczniów z tematyką przedsiębiorczości w kontekście wykorzystania Funduszy Europejskich przeznaczonych dla młodych ludzi oraz możliwościami wsparcia rozwoju innowacyjnego biznesu, na przykładzie Programu Polska Wschodnia, a w szczególności Platform startowych dla nowych pomysłów. Lekcje przybliżyły młodzieży cele i zasady aplikowania o środki na wsparcie start-upów w ramach Platform startowych współfinansowanych z Programu Polska Wschodnia.

W ramach przeprowadzonych zajęć uczniowie m.in. oglądali film o funduszach, czytali komiks, a także wzięli udział w zadaniu konkursowym. Zwycięscy otrzymali karty do empiku.

 

Katarzyna Stempienik

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad