Śladami Jana Zamojskiego

list-MEN-ZS-2018Piękny dzień polskiej, słonecznej jesieni klasa 2 Tth spędziła w Zamościu poznając prywatne renesansowe miasto Jana Zamojskiego. Współczesny rynek, ratusz, kamieniczki zachwyciły uczniów swoim urokiem. Hotelarze nie mogli pominąć hotelu "Renesans" *** a turyści wnikliwe prześledzili informację turystyczną. Nie zabrakło też zwiedzania bazy gastronomicznej i spaceru po klimatycznym parku  oraz oglądania panoramy Zamościa z tarasu widokowego. Młodzież chętnie uczestniczła w tej praktycznej lekcji poznając tajniki swoich zawodów.

Małgorzata Motyl

Anna Kołodziejczyk

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad