Studniówka klas maturalnych 2019
Punktualnie o godzinie 18.00, dnia 19.01.2019r w Favilli, odbyła się długo oczekiwana studniówka klas maturalnych.
Uczniowie Norwida Bal Studniówkowy rozpoczęli od uroczystego powitania wszystkich gości oraz krótkiej przemowy Pana Dyrektora- Krzysztofa Gałana. W czasie uroczystości uczniowie również nie zapomnieli o żałobie i uczcili minutą ciszy pamięć Prezydenta Gdańska - ŚP Pawła Adamowicza.
Aż w końcu nadeszła długo oczekiwana chwila - "Poloneza czas zacząć". Po tych słowach na parkiecie ukazali się uczniowie Norwida, dzięki którym sala rozbłysła wieloma kolorami pięknych sukien oraz eleganckich garniturów. W tegorocznym  układzie tanecznym  można było odczuć powiew świeżości, a przyszli maturzyści wyglądali przepięknie.
Następnie odbyły się sesje zdjęciowe poszczególnych klas i wszyscy zasiedli do pięknie zastawionych stołów. Nadeszła chwila na uroczystą  kolację, a po niej...... szalona zabawa do samego rana.
Na parkiecie pojawiły się wszystkie pary,  nauczyciele oraz reprezentacja rodziców z klasy IV TŻ oraz IV TLH. Zgromadzeni dobrze bawili się zarówno przy wolnej, jak i szybkiej muzyce aż do godziny 6 nad ranem.
Była to niezwykła i  niezapomniana noc. Mamy nadzieję, że Studniówka, jak i lata spędzone w Norwidzie zostaną w pamięci każdego z naszych uczniów. Będą wspominane bardzo ciepło i z sentymentem, ponieważ już za trzy miesiące, na początku maja, przyjdzie im zmierzyć się z wielkim wyzwaniem, jakim będą egzaminy maturalne.
Jednak sobota 19 stycznia nie była dniem, w którym uczniowie Norwida myśleli o zawiłościach geometrii czy lekturach. A o to krótki fotoreportaż z całego balu.
Agata Sędłak
Katarzyna Stempienik
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad