Podążając do Betlejem...
W tym roku po raz czwarty przez ulice Świdnika przeszedł Orszak Trzech Króli. Uczennice i uczniowie klasy 1Tlh, a mianowicie: Milena Łoś, Anita Sawicka, Patrycja Harasim, Bartosz Wieczerzak, Damian Sawicki, Michał Zielonka, Krystian Szcześniak i Michał Lenart przygotowali jedną ze scenek pt. „Republika Przyjemności/ Piekło", w której jako diablice i diabełki wodzili na pokuszenie nie tylko Monarchów zdążających do Betlejem, ale również zgromadzonych ludzi. Najmłodsi zostali obdarowani cukierkami. Przygotowaniami grupy pokierowała Pani Katarzyna Szajewska.

K. Szajewska

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad