WOLONTARIUSZE „NORWIDA” WSPIERAJĄ ŚWIDNICKI BUDŻET OBYWATELSKI PDF Drukuj
poniedziałek, 25 września 2017 13:34
 

wolontariat budzet

24 września 2017r. grupa wolontariuszy włączyła się w akcję zbierania podpisów pod jednym z projektów III edycji Świdnickiego Budżetu Obywatelskiego. Po raz kolejny wsparliśmy projekt opracowany przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Świdniku. Aleksandra Basiak, Karolina Basiak, Agnieszka Trybuła, Weronika Górska, Jagoda Świetlicka, Natalia Waśkowicz, Izabela Bereza, Sylwia Karwat, Aleksandra Lipa, Monika Rutkowska, Patrycja Galant, Małgorzata Spryszak, Izabela Jędrej zachęcały Świdniczan do oddania głosu na projekt „Zielone tarasy – miejscem rekreacji i integracji mieszkańców Świdnika”. Mamy nadzieję, że podobnie jak w zeszłym roku i tym razem projekt PSONI zwycięży w głosowaniu, a my będziemy mieli kolejną możliwość integracji z podopiecznymi ośrodka.

Agnieszka Mazurek

Ks. Grzegorz Gut

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad