XVII DZIEŃ PAPIESKI Z UDZIAŁEM WOLONTARIUSZY „NORWIDA” PDF Drukuj
poniedziałek, 09 października 2017 14:21
 

Dzień-papieski

8 października 2017r. młodzież ze Szkolnego Klubu Wolontariatu aktywnie wsparła wydarzenia XVII Dnia Papieskiego obchodzonego pod hasłem „Jan Paweł II – Idźmy naprzód z nadzieją”. W tym dniu wolontariusze zbierali ofiary do puszek, które następnie przeznaczone zostaną na stypendia dla ubogiej młodzieży w ramach Funduszu Papieskiego Dzieło Nowego Tysiąclecia. Joanna Stec, Małgorzata Spryszak, Justyna Olech, Ilona Gągoł, Jagoda Świetlicka, Klaudia Wiśniewska, Julita Czerniak, Kamila Zmora, Agnieszka Lech, Iwona Lech, Monika Rutkowska przez całą niedzielę kwestowały przy parafii Chrystusa Odkupiciela w Świdniku.

Dziękujemy za Waszą wrażliwość iwsparcie działań prowadzonych na rzecz zdolnej, a niezamożnej młodzieży.

Agnieszka Mazurek

Ks. Grzegorz Gut

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad