FINAŁ AKCJI „POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ” PDF Drukuj
środa, 20 grudnia 2017 09:40
baner-20-XII-201719 grudnia zakończyła się zbiórka darów w ramach ogólnopolskiej akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę". Szkolny Klub Wolontariatu wraz z opiekunami panią Agnieszką Mazurek oraz księdzem Grzegorzem Gutem przez miesiąc zbierali na terenie szkoły żywność długoterminową, środki czystości, artykuły papiernicze oraz zabawki. W akcję pomocy potrzebującym włączyli się zarówno uczniowie jak i nauczyciele. Natalia Rudzka, Natalia Flis, Natalia Waśkowicz, Jagoda Świetlicka, Wiktoria Buj oraz Patrycja Kozieł podjęły się zliczenia zebranych produktów – w tym roku udało się nam zebrać około 100 kg darów. Zostaną one przekazane na potrzeby podopiecznych Komitetu Pomocy SOS Solidarność w Świdniku.
Agnieszka Mazurek
Ks. Grzegorz Gut
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad