„NOC MIŁOŚCI, NOC POJEDNANIA” W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM PDF Drukuj
poniedziałek, 08 stycznia 2018 13:59

Noc-miłości

22 grudnia 2017r. młodzież z „Norwida” gościła w progach Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Świdniku. W tym dniu wolontariusze zaprezentowali się w Bożonarodzeniowym przedstawieniu jasełkowym zatytułowanym „Noc miłości, noc pojednania”. Zgromadzona publiczność nie kryła zachwytu nad aktorskimi umiejętnościami uczniów ZS Nr 1. Dodatkowo, aplauz widowni wzbudziła Weronika, podopieczna SOSW, która przepięknie wcieliła się w rolę Archanioła Gabriela. Tegoroczne jasełka w zaprzyjaźnionej z nami szkole zakończyły się wspólnym kolędowaniem.

Agnieszka Mazurek

Ks. Grzegorz Gut

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad