ORSZAK TRZECH KRÓLI Z „NORWIDEM” PDF Drukuj
poniedziałek, 08 stycznia 2018 13:19

orszak

6 stycznia Szkolny Klub Wolontariatu po raz kolejny włączył się w organizację oraz przebieg Orszaku Trzech Króli. Wolontariusze zadbali, by gromadzący się na Placu Konstytucji 3-go Maja Świdniczanie mogli odpowiednio świętować Objawienie Pańskie. Mieszkańcom Świdnika wręczali orszakowe korony, śpiewniki oraz naklejki. Justyna Olech, Ewelina Olech, Natalia Gliniak, Patrycja Galant, Emilia Ostańska, Patryk Kwaituszewski, Natalia Rudzka, Jagoda Świetlicka, Kamila Zmora, Weronika Woś, Agnieszka Lech i Julita Czerniec oczywiście bez najmniejszego problemu poradzili sobie z powierzonym zadaniem, a następnie sami dołączyli do wielobarwnego orszaku.

Agnieszka Mazurek

Ks. Grzegorz Gut

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad