NOWY SEZON SPOTKAŃ SZKOLNEGO KLUBU WOLONTARIATU PDF Drukuj
piątek, 20 września 2019 12:12

Jeszcze nie przebrzmiały echa wakacji, a Szkolny Klub Wolontariatu już rozpoczął kolejny rok swojej działalności. 12 września br. odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie członków Klubu z opiekunami panią Agnieszką Mazurek i księdzem Grzegorzem Gutem. Wolontariusze zapoznali się z harmonogramem tegorocznych działań i planowanych akcji, jak również uzupełnili przedstawioną listę własnymi pomysłami. Opiekunowie Klubu przypomnieli zgromadzonej młodzieży samą ideę wolontariatu oraz kodeks etyczny dobrego wolontariusza.

Ponadto, podczas spotkania do grona wolontariuszy dołączyli kolejni uczniowie ZS Nr 1 chętni do niesienia bezinteresownej pomocy potrzebującym. Cieszymy się, że grupa systematycznie rozrasta się, a wolontariusze z zapałem angażują się w akcje pomocowe oraz dbają o atrakcyjność prowadzonych działań.

Już wkrótce odbędzie się pierwsza z zaplanowanych akcji, więc wszystkim wolontariuszom życzymy zapału do działania i wielu ciekawych zadań.

Agnieszka Mazurek

Ks. Grzegorz Gut

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad