Zakończenie sezonu kajakowego

W ostatni piątek, 21. września 2018 r., młodzież z klas 3TLH, 3TŻ, 2TŻL, 3Z, 4TLH, 3LO i 1TŻ wzięła udział w spływie kajakowym w Roztoczańskim Parku Narodowym. Uczniowie zachęceni czerwcowym sukcesem tym razem wybrali dłuższą, aż 16- kilometrową trasę spływu. Przepłynęliśmy malowniczymi zakolami rzeki Wieprz z Obroczy do Żurawnicy, pokonując trzy etapy trasy. Grupa dysponowała różnymi umiejętnościami pod względem techniki wiosłowania, ale udało nam się pokonać odcinek w zakładanym czasie. Wspaniała słoneczna pogoda zachęcała do aktywnego wypoczynku. Cieszymy się, że udało nam się spędzić ostatnie dni lata w taki sposób i mamy nadzieję, że zakończenie sezonu kajakowego we wrześniu stanie się tradycją naszej szkoły podobnie jak czerwcowe spływy.

Danuta Dudzińska

Anna Kołodziejczyk

Agnieszka Romanek

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad