Pierwsze kroki hotelarzy w Norwidzie
Pierwsza klasa Technikum Hotelarstwa to wyjątkowi uczniowie chętni do działania i niezwykłych wyzwań, by poznawać pracę hotelarza i nie tylko...
Uczniowie  na lekcji zorganizowali stanowisko  recepcji hotelowej, pokój hotelowy, zaplecze służby pięter, centrum SPA, restaurację.  Ścielenie łóżka, prasowanie, zabiegi masażu czy składanie serwetek okazały się wyjątkowo łatwe. Kolejne zajęcia odbyły się w pracowni gastronomicznej. Krótki instruktaż i pyszna pizza była gotowa. Uczniowie dobrze czują się w wybranym zawodzie pomimo, że to dopiero pierwsze kroki. Praktyczne zajęcia pozwoliły bliżej poznać uczniów i ich preferencje zawodowe.
Małgorzata Motyl
 
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad