W zdrowym ciele zdrowy duch
20 maja 2015 roku w Zespole Szkół Nr 1 im. C. K. Norwida w Świdniku odbył się quiz ,,W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH". Celem konkursu było min. wykształcenie świadomości wśród uczniów jak ważne są postawy prozdrowotne, które od nas samych zależą. Brały w nim udział dwie klasy z naszej szkoły, 2 TŻ oraz 1 TŻ. Nie można mówić o zdrowiu bez sportu, a zatem młodzież rywalizowała w konkurencjach teoretycznych odpowiadając na wylosowany zestaw pytań oraz sportowych których przebieg wzbudzał uśmiech na twarzy publiczności (bieg z jajkiem na łyżce).

Walka była bardzo wyrównana, jednym punktem zwyciężyła klasa 1TŻ. Oceny dokonała komisja w składzie: Pani Dyrektor Małgorzata Warszyńska, nauczyciele Ilona Jaworska, Anna Wójtowicz, Elżbieta Słowik oraz przedstawiciele Rady Rodziców Pani Marzenna Kudeń i Pani Barbara Rasińska, które wręczyły uczestnikom dyplomy oraz nagrody dla zwycięskiej drużyny.

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad