Wycieczka przedmiotowa do Hotelu Alter*****
W dniu 17.11.2015 klasa I technik hotelarstwa pod kierunkiem Pani Agnieszki Dziedzic odwiedziła najwyższej kategorii obiekt noclegowy w województwie lubelskim, tj. Hotel Alter*****Spa &Wellnes w Lublinie,ul. Grodzka 30.

Dzięki przychylności właścicielki hotelu, Pani Justyny Stachowicz, uczniowie zostali zapoznani z organizacją pracy w obiekcie, wyposażeniem pokoi hotelowych, apartamentów oraz VIP–room'u. Kierownik recepcji zapoznał grupę z funkcjonowaniem sali konferencyjnej, drink - baru oraz usług SPA. Przybliżył zasady obsługi gości indywidualnych, grup wycieczkowych oraz gości VIP. Do hotelu Alter przyjeżdżają głównie goście biznesowi, w tym z Niemiec, Francji i Ukrainy.

W obiekcie zatrudniani są pracownicy o najwyższych kwalifikacjach, wysokiej kulturze osobistej, z biegłą znajomością języków obcych, dla których zaszczytem jest świadczenie pracy w tak prestiżowym hotelu. Na uwagę zasługuje fakt, że najlepsi uczniowie naszej szkoły będą mieli możliwość odbywania praktyk zawodowych w tym hotelu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Autor: Agnieszka Dziedzic

Recenzja: Renata Gierszon

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad