NADAL POMAGAMY DZIECIOM CHORYM NA CHOROBY NOWOTWOROWE! PDF Drukuj
piątek, 16 marca 2012 10:26

bezmiejscanaobojetnosc

W działania uczniów klasy drugiej Technikum nr 2 o profilu technik logistyk, wspierające dzieci-pacjentów Oddziału Hematologii Onkologii i Transplantologii Dziecięcej DSK w Lublinie, włączyły się społeczności Przedszkola nr 3 im. Jana Brzechwy i Przedszkola nr 7 im. Marii Kownackiej w Świdniku.

Teraz już razem zbieramy zabawki, maskotki, gry, puzzle. Przed świętami wielkanocnymi uczennice naszej szkoły zawiozą je chorym dzieciom. Planujemy też usiąść razem przy stoliku w szpitalnej sali szkolnej, żeby razem z Dziećmi i ich Rodzicami przygotować świąteczne pisanki i stroiki. Już się cieszymy na myśl o wspólnej zabawie

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad