Otwarcie ofert Zakup i dostawa wyposażenia dla Zespołu Szkół Nr 1 im. Cypriana Kamila Norwida w Świdniku w ramach realizacji projektu „Mistrzostwo w Zawodzie Kluczem do Sukcesu - II Edycja" PDF
wtorek, 11 grudnia 2018 13:13
Pod adresem
znajduje się informacja z otwarcia ofert w ZAMÓWIENIU : Zakup i dostawa wyposażenia dla Zespołu Szkół Nr 1 im. Cypriana Kamila Norwida w Świdniku w ramach realizacji projektu „Mistrzostwo w Zawodzie Kluczem do Sukcesu - II Edycja".
 
Poszukiwani nauczyciele języka hiszpańskiego PDF
wtorek, 11 grudnia 2018 10:27
Poszukiwani nauczyciele języka hiszpańskiego 

 do prowadzenia zajęć dla uczniów technikum  realizowanych w ramach projektów EFS.

Zajęcia będą odbywały się w dni powszednie od godz. 15:00.

Wymagania: kwalifikacje do nauczania jęz. hiszpańskiego, przygotowanie pedagogiczne
 

Aplikacje należy składać w sekretariacie Zespołu Szkół Nr 1 im. C.K. Norwida

lub na adres mailowy:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Więcej informacji pod numerem 81 751 23 94.

 
Zajęcia w Zakładzie Anatomii Człowieka PDF
wtorek, 11 grudnia 2018 09:00

29 listopada 2018 r. uczniowie klasy 4TŻ razem z Panią Katarzyną Stempienik i Panem Łukaszem Soralem wzięli udział w zajęciach w Zakładzie Anatomii Człowieka na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie . Uczniowie klasy maturalnej mogli obserwować kości i narządy w salach prosektoryjnych oraz zwiedzić zakładowe muzeum narządów ludzkich. Przewodnikiem a zarazem wykładowcą była studentka III roku kierunku lekarskiego, która z pasją i zaangażowaniem opowiadała o budowie ludzkiego ciała, nie obyło się też bez przepytania uczniów co umieją na maturę. Dzięki takim zajęciom powtórkę z anatomii człowieka można uznać za udaną i zaliczoną.

Katarzyna Stempienik

Łukasz Soral

Agata Sędłak

View the embedded image gallery online at:
http://www.zsnorwid.swidnik.pl/home#sigFreeId119da586aa

 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Weroniki i Oli PDF
wtorek, 11 grudnia 2018 08:52

W dniu 10.12.2018 w "Sali Błękitnej" Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Zespół Szkół Nr 1 im. Cypriana Kamila Norwida na tej uroczystości reprezentowały: Weronika Górska – najlepsza uczennica Technikum Nr 2 oraz Aleksandra Basiak – najlepsza uczennica III Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi. Uczennice odebrały dyplomy od Pani Teresy Misiuk- Lubelskiego Kuratora Oświaty. W ubiegłym roku szkolnym uzyskały najwyższe średnie ocen w reprezentowanych przez siebie szkołach, brały czynny udział w życiu szkoły oraz w akcjach charytatywnych, organizowanych na terenie naszego miasta i okolic.

Weronice i Oli gratulujemy. Niech ich sukces będzie zachętą do pracy w obecnym roku szkolnym dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

Katarzyna Stempienik

View the embedded image gallery online at:
http://www.zsnorwid.swidnik.pl/home#sigFreeId3634ab829b

Więcej…
 
Nabór na wolne stanowisko urzędnicze - GŁÓWNY KSIĘGOWY PDF

baner-ZS-20.11.2018-w2

DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 IM. C. K. NORWIDA W ŚWIDNIKU


OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE


GŁÓWNY KSIĘGOWY

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W ZAŁĄCZENIU.

Termin składania dokumentów: do dnia 11 grudnia 2018 roku.

Załączone pliki:
Pobierz (konkurs gówny księgowy 4.12.2018.pdf)konkurs gówny księgowy 4.12.2018.pdf103 Kb
 
100 książek – dar INSTYTUTU PAMIĘCI NARODOWEJ w Lublinie PDF
poniedziałek, 10 grudnia 2018 08:02
image001
6 grudnia 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. C. K. Norwida otrzymali od Instytutu Pamięci Narodowej w Lublinie niezwykły dar- pięknie wydane przez IPN książki, komiksy i gry planszowe. W ramach akcji „Lubelskie książki dla Lubelszczyzny” nasza szkoła otrzymała 100 książek o tematyce historycznej, które będą służyły uczniom do przygotowania się do lekcji historii czy wiedzy o społeczeństwie. Pierwszą lekcję prezentującą działalność IPN znakomicie poprowadził naczelnik Biura Edukacji IPN w Lublinie dr hab. Tomasz Panfil. O zakresie prac poszczególnych komórek organizacyjnych Instytutu Pamięci Narodowej opowiadał z bardzo interesujący sposób, często podkreślając, iż dla pracowników IPN nie jest to tylko praca, ale przed wszystkim misja, którą starają się wszyscy jak najlepiej wypełniać.
image003
Pan Tomasz Panfil wprowadzał uczniów i nauczycieli ZS w świat historii - zdarzeń i ludzi zapisanych na kartach wydanych przez IPN książek. Przypominał również młodzieży sylwetki, które na zawsze wpisały się do księgi polskich dziejów - Józef Piłsudski, Roman Dmowski, Ignacy Jan Paderewski, Wincenty Witos, Wojciech Korfanty oraz Ignacy Daszyński. Reprezentowali różne nurty polityczne i warstwy społeczne, urodzili się pod różnymi zaborami. Mimo to w odpowiedniej chwili potrafili współdziałać wokół jednego, nadrzędnego hasła: niepodległości. Nie oznaczało to, że we wszystkim byli zgodni. Pozostali wierni własnym poglądom, ale wykorzystując sprzyjające warunki zewnętrzne, poprowadzili Polaków ku zwycięstwu i wolności. Pan dr hab. Tomasz Panfil brał udział, jako autor albumu o Ignacym Daszyńskim, w Przystanku Historia IPN w Warszawie, gdzie prezentowano wydane przez IPN albumy o postaciach, dzięki którym po 123 latach niewoli polski naród zbudował wymarzone państwo. Dyrektor szkoły, Krzysztof Gałan podziękował Instytutowi Pamięci Narodowej w Lublinie za przekazanie Zespołowi Szkół Nr 1 im.C. K. Norwida tak cennego daru w wyjątkowym dniu 6 grudnia - w dniu św. Mikołaja, o którym opowiedział nasz gość. Spotkanie z Panem Tomaszem Panfilem poprowadził nauczyciel historii Pan  Łukasz Soral. Wyboru książek dla naszej szkoły dokonała Pani Nadia Sola –Sałamacha, inspektor Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej w Lublinie, której bardzo dziękujemy.
Więcej…
 
Informacja o zmianie ogłoszenia - 12.6 PDF
piątek, 07 grudnia 2018 11:24
Pod poniższym linkiem znajduje się informacja o zmianie ogłoszenia o zamówieniu „Zakup i dostawa produktów na serwis kawowy oraz ciepłych posiłków na zajęcia projektowe uczestników projektu „Otwarci na wiedzę".
Zmiana dotyczy m.in. terminu składania ofert który został przedłużony do dnia 13.12.2018 r. do godz. 12:00.
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 127

 EFRR plakat

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad