Mistrzostwo w zawodzie II
Regulamin zwrotu kosztów dojazdu na praktyki/staże zawodowe PDF Drukuj
wtorek, 14 maja 2019 10:46
 W załączeniu znajduje się Regulamin zwrotu kosztów dojazdu na praktyki/staże zawodowe w ramach realizacji projektu "Mistrzostwo w zawodzie kluczem do sukcesu - II edycja", oraz wniosek o zwrot kosztów dojazdu.
 
Regulamin rekrutacji i udziału w praktykach i stażach zawodowych PDF Drukuj
wtorek, 14 maja 2019 10:44
W załączeniu znajduje się Regulamin rekrutacji i udziału w praktykach i stażach zawodowych w ramach realizacji projektu "Mistrzostwo w zawodzie kluczem do sukcesu - II edycja".
 
Załączone pliki:
Pobierz (regulamin rekr w prakt i staz.pdf)regulamin rekr w prakt i staz.pdf1237 Kb
 
Szkolenie BHP dla uczestników staży i praktyk miejscowych PDF Drukuj
wtorek, 14 maja 2019 09:38
Uczniowie, którzy deklarowali chęć uczestnictwa w stażach i praktykach miejscowych realizowanych w ramach projektu: Mistrzostwo w Zawodzie Kluczem do Sukcesu - II Edycja proszeni są w terminie 15-16 maja 2019 o potwierdzenie uczestnictwa w w. w. stażach w biurze kierownika szkolenia praktycznego.  Brak potwierdzenia będzie oznaczało rezygnację i dokonanie dodatkowej rekrutacji.
 
Obowiązkowe szkolenie BHP dla uczestników staży/praktyk zawodowych odbędzie się w szkole w nast. terminach:
1)uczniowie technik hotelarstwa - 21 maja (wtorek) - godz. 15:00,
2)uczniowie technik żywienia i usług gastronomicznych/ zsz kucharz - 22 maja (środa) - godz. 15:00,
3)uczniowie technik logistyk - 23 maja (czwartek) - godz. 15:00. 
 
W dniu szkolenia będą podpisywane umowy na praktyki/staże wraz z przydziałem uczniów do pracodawców. Uczniowie proszeni są o dostarczenie informacji z numerem konta bankowego do przelewu stypendium stażowego na wzorze pobranym ze strony internetowej projektu. 
Regulamin uczestnictwa w stażach wraz z niezbędną dokumentacją znajduje się na stronie internetowej szkoły oraz w biurze projektu.
 
Kierownik szkolenia praktycznego
Agnieszka Dziedzic
 
 
Potwierdzenie uczestnictwa w "Kursie obsługi wózków widłowych" PDF Drukuj
czwartek, 04 kwietnia 2019 10:41
Uczniowie, którzy deklarowali chęć  uczestnictwa w kursie obsługi wózków widłowych z egzaminem zewnętrznym UDT, proszeni są w dniu dzisiejszym od godz. 13:00 do 15:00 o potwierdzenie uczestnictwa w zajęciach u kierownika szkolenia praktycznego.
 
Przewidywane rozpoczęcie zajęć teoretycznych w sobotę 06 kwietnia o godz.12:45.
 
 
 
Badania lekarskie na prawo jazdy kat. B – poniedziałek 04.03.2019 PDF Drukuj
piątek, 01 marca 2019 07:55
Badania lekarskie dla uczniów zakwalifikowanych na kurs prawa jazdy kat. B odbędą się w poniedziałek 04.03.2019 z podziałem na dwie grupy: godz. 15:30 i godz. 17:00 szkole w sali nr 2.
Imienna lista uczniów wraz z przydziałem konkretnej godziny jest dostępna u wychowawców.
Uczniowie, którzy mają przewlekłe choroby zgłaszają się w poniedziałek na badania w szkole z aktualnym zaświadczeniem od lekarza specjalisty, który wyraził zgodę na udział w kursie prawa jazdy kat.B.
Uczniowie, którzy nie potwierdzili jeszcze w formie pisemnej otrzymania informacji o terminie badania i nie pobrali wniosku na profil kandydata na kierowcę proszeni są o zgłoszenie się w dniu dzisiejszym, tj. w piątek o godz. 12:30 do kierownika szkolenia praktycznego(s.10). Brak podpisu na liście będzie oznaczało rezygnację z kursu i zakwalifikowanie uczniów z listy rezerwowej.
Kierownik szkolenia praktycznego
Agnieszka Dziedzic
 
Lista uczniów zakwalifikowanych na kurs: Prawo jazdy kat. B PDF Drukuj
środa, 27 lutego 2019 07:41
W biurze projektu i u wychowawców klas znajduje się lista uczniów zakwalifikowanych na kurs „Prawo jazdy kat. B" w ramach realizacji projektu: Mistrzostwo w Zawodzie Kluczem do Sukcesu – II Edycja współfinansowanego z EFS. Kurs dla uczniów jest bezpłatny, w ramach kursu uczniowie mają zapewnione zajęcia teoretyczne i praktyczne, materiały dydaktyczne, egzamin wewnętrzny, badania lekarskie, pierwsze podejście do egzaminu zewnętrznego (część teoretyczna i praktyczna).
Rozpoczęcie zajęć planowane jest w przyszłym tygodniu, dokładny harmonogram będzie podany wkrótce. Przed rozpoczęciem zajęć odbędzie się badanie lekarskie w szkole i wydawane zaświadczenia. O terminie poinformujemy na stronie szkoły.
Pilne! Uczniowie zakwalifikowani na kurs prawo jazdy kat.B po uzyskaniu zaświadczenia lekarskiego, osobiście składają wniosek o wydanie profilu kierowcy do Wydziału Komunikacji w Starostwie Powiatowym właściwym ze względu na miejsce zamieszkania (wraz ze zdjęciem i zaświadczeniem lekarskim). Uczniowie niepełnoletni składają wniosek w obecności rodzica.
Zaświadczenie z nadanym numerem profilu kierowcy należy złożyć przed rozpoczęciem kursu do kierownika szkolenia praktycznego lub wychowawcy klasy. Jest ono niezbędne do wzięcia udziału w kursie.
Wszelkie informacje będą podawane wyłącznie na stronie internetowej szkoły lub przez prowadzących.
Kierownik szkolenia praktycznego
Agnieszka Dziedzic
 
Regulamin rekrutacji 12.4 II edycja PDF Drukuj
poniedziałek, 01 października 2018 13:14
W załączeniu znajduje się regulamin rekrutacji oraz niezbędne dokumenty do projektu 12.4 Mistrzostwo w zawodzie II edycja.
 
Więcej artykułów…
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2

 EFRR plakat

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad