Mistrzostwo w zawodzie III
Regulamin organizacji i przeprowadzania zajęć w systemie zdalnym w projektach PDF Drukuj
czwartek, 22 października 2020 12:03

Regulamin organizacji i przeprowadzania zajęć 
w systemie zdalnym lub mieszanym z wykorzystaniem metod
i technik kształcenia na odległość, realizowanych w ramach projektów dofinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020
w zakresie Osi Priorytetowych 9 - 12 RPO WL 2014-2020

 
Zakończenie wakacyjnych staży w ramach realizacji projektu: Mistrzostwo w Zawodzie Kluczem do Sukcesu – III Edycja PDF Drukuj
piątek, 28 sierpnia 2020 14:04

Uczniowie Zespołu  Szkół Nr 1 im. C. K. Norwida w Świdniku zdobywali doświadczenie zawodowe biorąc udział  w 1 edycji miejscowych staży zawodowych realizowanych w ramach projektu: Mistrzostwo w Zawodzie Kluczem do Sukcesu – III Edycja.

Stażystami byli uczniowie klas Technik Hotelarstwa, Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych, Technik Obsługi Turystycznej, Technik Logistyk.  Uczestnikami praktyk zaś byli uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia kształcącej w zawodach: kucharz oraz cukiernik. Zdobywali oni doświadczenie zawodowe w takich przedsiębiorstwach i instytucjach jak: Hotel Avion, Hotel Kaprys, Hotel Lachówka, Restauracja Favilla, Bar Kaloria, Sklep Diverse  w Galerii Venus czy Market Brico Marche w Świdniku.

Uczestnicy otrzymali zaświadczenie o ukończeniu stażu czy praktyki,  stypendium stażowe w wysokości 1750 złotych, stroje służbowe oraz zwrot kosztów dojazdu. Dzięki realizacji staży  szkoła została doposażona  w wysokiej jakości urządzenia, sprzęt gastronomiczny i elektroniczny, który będzie wykorzystywany na zajęciach lekcyjnych. Bardzo cieszy fakt,  że najlepszym Pracodawcy zaproponowali zatrudnienie w ich firmie. W przyszłe wakacje planowana jest druga edycja staży. Z pewnością chętnych również nie zabraknie.

 
Wnioski o zwrot kosztów dojazdu na staże zawodowe PDF Drukuj
poniedziałek, 10 sierpnia 2020 06:22
ZMIANA TERMINU SPOTKANIA
Wnioski o zwrot kosztów dojazdu na staże zawodowe będą przyjmowane w poniedziałek 17.08 br. w godzinach 12:00-14:00. Osoby zainteresowane są proszone o przyjście do szkoły (pokój nauczycielski) w tym terminie.
Proszę pamiętać o maseczkach i zachowaniu dystansu społecznego.
Agnieszka Mazurek

 

 
ROZLICZENIE STAŻY ZAWODOWYCH PDF Drukuj
sobota, 11 lipca 2020 09:44

Uczniowie, którzy brali udział w wakacyjnych stażach zawodowych są proszeni o dostarczenie do szkoły kompletu dokumentacji (uzupełniony dziennik stażu, wniosek o zwrot kosztów dojazdu itp.). Dokumenty będę przyjmowane 21 lipca br. w godzinach 10:00-14:00. Zapraszamy do biblioteki szkolnej.

Prosimy pamiętać o maseczkach i dezynfekcji oraz zabrać ze sobą niebieski długopis.

Agnieszka Dziedzic

Agnieszka Mazurek

 

 
Regulamin zwrotu kosztów dojazdu na praktyki/staże 12.4 III Edycja PDF Drukuj

Poniżej znajduje się Regulamin zwrotu kosztów dojazdu na praktyki/staże zawodowe w ramach realizacji projektu "Mistrzostwo w zawodzie kluczem do sukcesu - III edycja", oraz wniosek o zwrot kosztów dojazdu.

Wydrukowany i uzupełniony wniosek o zwrot kosztów dojazdu należy złożyć wraz z pozostałą dokumentacją przebiegu stażu/praktyk zawodowych. Bilety dołączone do wniosku powinny być ułożone chronologicznie.

Termin składania w/w dokumentów zostanie podany później. Proszę sprawdzać informacje na stronie internetowej Szkoły.

 

 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad