Dzień 2 PDF Drukuj
środa, 03 maja 2023 00:00

Technicy Żywienia dzisiaj na zajęciach podczas praktyk we Włoszech oceniali produkty pod względem świeżości, smaku, zapachu, przydatności do spożycia. Zapoznali się z wpływem warunków transportu i przechowywania żywności na jej jakość. Następnie dowiedzieli się jak przebiega dobieranie procesu technologicznego przygotowania potraw i dobieranie maszyn i urządzeń do obróbki wstępnej i termicznej. Po południu wydawali posiłki gościom w sali restauracyjnej. Technicy Logistyki zajmowali się analizowaniem struktury wyrobu w celu zaplanowania przepływów logistycznych w produkcji i tworzeniem dokumentów dotyczących procesów logistycznych produkcji. Potem projektowali dystrybucję towarów zgodnie z przyjętymi kryteriami i celami oraz projektowali prace w węzłach dystrybucyjnych. Technicy Hotelarstwa zapoznali się z zasadami i narzędziami marketingu, określali rodzaje turystyki, uczyli się stosowania programów komputerowych wspomagających wykonywanie zadań zawodowych oraz zapoznali się z zadaniami oraz wyposażeniem recepcji hotelowej.

 

Projekt nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000061552 współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad