Dzień 3 PDF Drukuj
czwartek, 04 maja 2023 00:00

Dzień 3 (data 3.05.23)

Dzisiejsze działania na praktykach zagranicznych dla poszczególnych kierunków obejmowały:

Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych: dobieranie maszyn i urządzeń do wykończenia, dystrybucji i przechowywania żywności, dobieranie warunków przechowywania żywności w zakładzie gastronomicznym, odczytywanie wskazań aparatury kontrolno-pomiarowej i porównywanie wyników odczytu z obowiązującymi parametrami.

Technik Logistyki: zapoznanie z infrastrukturą liniową i punktową, uwarunkowaniami rozwoju infrastruktury transportowej, kierunkami rozwoju ilościowego i jakościowego w infrastrukturze transportowej, sporządzanie planu realizacji usługi transportowej na podstawie warunków zlecenia i analiza go pod względem możliwości i efektywności wykonania, obliczanie czasu jazdy i pracy środków transportu oraz wyznaczanie trasy przewozu.

Technik Hotelarstwa: dobieranie oferty handlowej zgodnie z potrzebami gości, stosowanie instrumentów promocji usług hotelarskich, rezerwacja usług hotelarskich, korzystając z systemów rezerwacyjnych.

Projekt nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000061552 współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad