Warsztaty kulinarne dla uczniów SOSW

Współpraca ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno - Wychowawczym naszej szkoły trwa od wielu lat. Uczniowie naszej szkoły chętnie  dzielą się wiedzą i doświadczeniem zawodowym z podopiecznymi ośrodka, zapraszając ich na warsztaty kulinarne. Kolejne takie spotkanie odbyło się w poniedziałek 17.10.2016 r. Uczniowie poziomu   trzeciej klasy gimnazjum i przysposobienia do pracy wraz  z opiekunami odwiedzili naszą szkołę, by razem z uczennicami klasy III Tż: Moniką, Pauliną, Moniką i Natalią – przygotować pyszny koktajl bananowy. Nieco trudniejszym zadaniem okazało się pieczenie babeczek. Jednak i to przedsięwzięcie zostało zrealizowane. Pyszne wypieki pojawiły się na odświętnie nakrytym stole. W blasku świec  miło spędziliśmy spotkanie integracyjne. Uczniowie  naszej szkoły chętnie prezentują tajniki zawodu kucharza, obsługę profesjonalnego sprzętu gastronomicznego i sposoby dekoracji wyrobów gastronomicznych. Nad przebiegiem warsztatów kulinarnych czuwała Małgorzata Motyl.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad