Zdobywamy AIRPORT LUBLIN
Wyjątkowa pierwsza klasa Technikum Obsługi Turystycznej i Hotelarstwa Zespołu Szkół nr 1 im. C. K. Norwida w Świdniku w słoneczną środę 13.09.2017r. odwiedziła lubelski port lotniczy w Świdniku.
Wyjątkowa klasa, bo łączy uczniów pochodzących z różnych części świata. Polscy uczniowie mają kolegów pochodzących z Ukrainy i Kazachstanu. Obcokrajowcy przyjechali uczyć się zawodów turystyczno – hotelarsko –gastronomicznych w naszej szkole. W związku z tym wycieczka przedmiotowa pozwoliła zapoznać się z terminalem portu lotniczego, obsługa turystyczną i usługami towarzyszącymi na lotnisku.

Anna Kołodziejczyk
Małgorzata Motyl
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad