Ślubowanie klas pierwszych oraz obchody rocznicy 11 listopada
W dniu 10.11.2015 odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania klas pierwszych. Społeczność naszej szkoły uczciła też w tym dniu 97 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

W uroczystości wzięła udział Dyrekcja naszej szkoły Pan Krzysztof Gałan oraz Pani Aldona Zdun, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście - Wicestarosta Powiatu Świdnickiego Pan Waldemar Białowąs i Dyrektor Biblioteki Miejskiej w Świdniku Pan Mirosław Król.

W uroczystości ślubowania wzięły udział wszystkie klasy pierwsze wraz z wychowawcami - technikum żywienia z wychowawcą Magdaleną Baran, technikum logistyczne i hotelarskie z Katarzyną Szajewską i liceum ogólnokształcące z wychowawcą Wiolettą Tymińską – Bociąg.

Ważne dla młodzieży kwestie związane z świętem odzyskania niepodległości poruszyli w swych przemówieniach Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 Pan Krzysztof Gałan i Wicestarosta Waldemar Białowąs. Pan Mirosław Król wygłosił okolicznościowy obszerny wykład poświęcony przybliżeniu aspektów historycznych związanych z tą rocznicą.


 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad