Egzamin państwowy na prawo jazdy - czwartek 21 czerwca - część teoretyczna PDF Drukuj
środa, 20 czerwca 2018 08:22
W czwartek 21 czerwca uczniowie zdają wyłącznie część teoretyczną egzaminu państwowego na prawo jazdy, Grupa 1 o godz. 9:00, grupa 2 o godz. 13:00, ośrodek WORD w Lublinie, ul. Hutnicza 3, parter.  Podział uczniów bez zmian (lista dostępna w zakładce Projektu: Mistrzostwo w zawodzie kluczem do sukcesu). Na egzamin należy przybyć odpowiednio wcześniej i posiadać ważny dowód osobisty lub paszport.
 
Uczniowie, którzy zdadzą w czwartek egzamin teoretyczny, bezpośrednio po wyjściu z egzaminu zapisują się indywidualnie na egzamin praktyczny na najbliższy wolny termin (zapisy na parterze ośrodka obok sali egzaminacyjnej). Pierwsze podejście do egzaminu teoretycznego i egzaminu praktycznego jest dla uczniów bezpłatne.
Uczniowie, którzy nie zdadzą w czwartek egzaminu teoretycznego, bezpośrednio po wyjściu z egzaminu zapisują się indywidualnie na egzamin poprawkowy teoretyczny, wpłacając 30 zł.
 
Pierwsze podejście do egzaminu teoretycznego i egzaminu praktycznego jest dla uczniów bezpłatne.
 
Obecność uczniów obowiązkowa.
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad