Wokalne sukcesy PDF Drukuj
środa, 16 listopada 2016 10:46
baner-28-XI.-w3Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że uczennice naszej szkoły – Natalia Krysa z IIITlh i Katarzyna Kusy z IITż po raz kolejny zachwyciły publiczność wykonywanymi przez siebie piosenkami i potwierdziły swój talent. Uczennice reprezentowały nasza szkołę po raz drugi w II Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej organizowanym przez PCEZ w Świdniku. Tegoroczny poziom konkursu był niezwykle wysoki. Uczestnicy zaprezentowali piosenki w języku angielskim, francuskim, hiszpańskim i rosyjskim. Niestety tegoroczna formuła konkursu została zmieniona i nie uwzględniono podziału na kategorię gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych, ani na solistów i zespoły, a szkoda, bo wysoki poziom uczestników zasługiwał na nagrodzenie większej ilości osób. W tym roku Natalia zaprezentowała do własnego akompaniamentu utwór „I will survive" Glorii Gaynor i wywalczyła tym I wyróżnienie, a Kasia zaśpiewała „Can't help falling in love" Elvisa Presley'a, akompaniowała jej na gitarze utalentowana Karolina Czubak i zdobyła również wyróżnienie.

Uczennice  do konkursu przygotowały Panie Renata Gierszon i Małgorzata Bronisz.

Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia ich wystąpień.

Katarzyna Kusy - wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Natalia Krysa - wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

 

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad