Norwidalia 2010 PDF Drukuj
piątek, 18 czerwca 2010 14:35

CYPRIANY 2010

<<Honorowego Cypriana>>, przyznanego po raz pierwszy otrzymuje Pan Jerzy Irsak który w latach 2006 – 2008, pełniąc funkcję przewodniczącego Rady Rodziców naszej szkoły, spowodował wraz z nauczycielami wychowania fizycznego i całą kadrą, że Dni Sportu, studniówki, mikołajki i inne ważne, miłe chwile były niezapomnianym przeżyciem dla nas wszystkich.

Tytuł „Najlepszy ekonomista” Zespołu Szkół nr 1 otrzymuje Rafał Prus uczeń klasy IV Technikum Handlowego, za uzyskanie wysokich wyników nauczania z przedmiotów zawodowych oraz reprezentowanie szkoły w okręgowej olimpiadzie wiedzy o wynalazczości a także udział i sukcesy w wielu innych szkolnych konkursach tematycznych.

Tytuł „Najlepsza sportsmenka” otrzymuje uczennica klasy III technikum żywienia Sylwia Kowalik, za zwycięstwo we współzawodnictwie w konkursie o miano najlepszej sportsmenki szkoły i postawę fair play na zawodach sportowych oraz reprezentowanie szkoły w zespołowych grach sportowych.

W kategorii „Najlepszy sportowiec” nagrodę otrzymuje Damian Lewczuk uczeń klasy III technikum żywienia za zwycięstwo we współzawodnictwie w konkursie o miano najlepszego sportowca szkoły i postawę fair play na zawodach sportowych, stałe podnoszenie swoich umiejętności sportowych, reprezentowanie szkoły tenisie stołowym oraz zespołowych grach sportowych.

Tytuł „Najlepszy informatyk” otrzymuje Emilia Wyzińska uczennica klasy III liceum profilowanego zarządzanie informacją. Emilka wygrała w tym roku X edycję szkolnego konkursu informatycznego i osiągnęła najwyższe wyniki z przedmiotów profilowanych informatycznych.

W kategorii ‘Nowoczesny gastronom” nagrodę zdobyła Olga Stanisławek uczennica klasy IV technikum żywienia za osiągnięcia kulinarne podczas zajęć gastronomicznych, wysoką frekwencję, systematyczne podnoszenie swoich umiejętności, za reprezentowanie szkoły w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Żywieniu

 


 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad