Dzień Zdrowia Psychicznego PDF Drukuj
wtorek, 18 października 2022 10:07

W ramach ogólnoświatowego Dnia Zdrowia Psychicznego  w naszej szkole odbyły się obchody ,,Tygodnia Zdrowia Psychicznego”. W dniu 14.10.2022 odbył się wykład w ramach współpracy z Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną w Świdniku poprowadzony przez Panią psycholog mgr Barbarę Ciechańską. Nasi Uczniowie z zaciekawieniem wysłuchali prelekcji Pani Barbary Ciechańskiej, by następnie poznać ciekawostki ,,o depresji” wraz z  Panią Małgorzatą Żyłowską i Panią Iwoną Gmiterek pedagogiem i psychologiem z Naszej Szkoły.

Serdecznie dziękujemy Pani Barbarze Ciechańskiej i Panu Dyrektorowi Dariuszowi Szałaj z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Świdniku.  

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad