WYGRANA SZKOLNEGO KLUBU WOLONTARIATU PDF Drukuj
poniedziałek, 19 grudnia 2016 08:56

IMG 0508Jest  nam niezmiernie miło poinformować, że członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu zajęli I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Pomoc dla Aleppo". Jesteśmy w zaszczytnej grupie 11 szkół z całej Polski, które stanęły na najwyższym stopniu podium. Szczególne podziękowania składamy Magdalenie Żur (klasa 4th), która jest autorką zwycięskiego plakatu. Nagrodą dla zwycięskiej grupy jest tygodniowy pobyt w Zakopanem w 50% dofinansowany ze środków Fundacji Hotele Polskie Dzieciom.

Na potwierdzenie naszej wygranej zamieszczamy plik z pokonkursowym protokołem.

Agnieszka Mazurek

Ks. Grzegorz Gut

Załączone pliki:
Pobierz (protokol pokonkursowy.jpg)protokol pokonkursowy.jpg124 Kb
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad