Z wizytą w Miejsko - Powiatowej Bibliotece Publicznej im. A.Kamieńskiej w Świdniku PDF Drukuj
wtorek, 13 grudnia 2016 15:14

 Z wizytą w Miejsko - Powiatowej Bibliotece Publicznej im. A.Kamieńskiej w ŚwidnikuUczniowie klasy I TL w ramach edukacji czytelniczej mieli okazję poznać zasoby księgozbioru Biblioteki w Świdniku o których pięknie opowiadała Pani Aleksandra Majewska. W czytelni biblioteki Pani Kustosz zachęcała uczniów naszej szkoły do korzystania z księgozbioru podręcznego. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali opowieści o Patronce Biblioteki Annie Kamieńskiej. Pani Elżbieta Denis dla której historia Świdnika nie ma tajemnic, nie tylko sprawdziła, czy uczniowie „Norwida” wiedzą gdzie znajduje się najstarszy budynek w Świdniku, ale zaprosiła młodzież do częstego odwiedzania biblioteki nie tylko w celu wypożyczenia książek – ale również do obejrzenia wystaw.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad