Zajęcia w ramach projektu „Drużyna Inki” PDF Drukuj
poniedziałek, 08 kwietnia 2024 12:52

Zachować się jak trzeba!

 

Młodzież Zespołu Szkół Nr 1 im.C.K. Norwida w Świdniku podczas zajęć, w ramach projektu „Drużyna Inki”, miała możliwość odpowiedzieć sobie na pytanie: Co w dzisiejszych czasach oznacza sformułowanie „zachować się jak trzeba” w kontekście moralnego obowiązku reagowania na krzywdę ludzką.

Niesienie pomocy, obojętność wobec zjawiska hejtu i wykluczenia oraz szacunek wobec każdego człowieka – te pojęcia mocno wybrzmiewały podczas prezentowania życiorysu sanitariuszki 5 Wileńskiej Brygady AK Danuty Siedzikówny ps.„Inka”.

 

Organizator: Biblioteka ZS Nr 1 im. C.K. Norwida

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad