Dni otwarte WSEI

21.02.2018r. klasy trzecie uczestniczyły w cyklu warsztatów organizowanych przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie w ramach DNI OTWARTYCH. Podczas spotkań uczniowie mieli okazję zapoznać się z funkcjonowaniem i infrastrukturą oraz kierunkami studiów oferowanych przez uczelnię. Logistycy mogli sprawdzić swoje umiejętności w praktyce projektując infrastrukturę miejską. Uczniowie zapoznali się również z zasadami bezpieczeństwa w sieci i cyberprzestrzeni. Wszystkie zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży.

 

Anna Kołodziejczyk

Agata Sędłak

Łukasz Soral

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad