Z wizytą w Hotelu Kaprys

DSC 1608

Hotelarze poznają swój przyszły zawód,

czyli lekcje w hotelu.

„Organizacja pracy w hotelarstwie” - brzmi trochę tajemniczo, ale nie dla „Pierwszaków”, którzy jedne z pierwszych lekcji spędzili w hotelu. To ciekawy sposób na to, żeby praktycznie sprawdzić na jakich zasadach działa hotel, jak przebiega organizacja pracy i zatrudnianie pracowników. Uczniowie sprawdzili jak funkcjonuje hotel od kuchni przez salę konsumencką, recepcję i pokoje hotelowe. Łatwiej także będzie zrozumieć trudną terminologię, którą posługuje się hotelarz. Bardzo dziękujemy Dyrekcji hotelu „Kaprys” przy ul. Orzeszkowej w Świdniku, za sympatyczne przyjęcie i  pokazanie z bliska pracy w hotelu.

Małgorzata Motyl


 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad