Dyskutowali o wychowaniu

lotObchody Dnia Edukacji Narodowej zakończyły się 16 października, pierwszą Konferencją Oświatową Powiatu Świdnickiego, której tematem była „Prawda o człowieku fundamentem wychowania”. To pierwsze spotkanie zorganizowane przez Powiat Świdnicki, Gminę Miejską Świdnik oraz Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną, w którym głos zabrali przedstawiciele władz, kościoła oraz oświaty. Podczas konferencji zaproszeni goście wysłuchali wykładu „Wychowanie a konstytucja” dr. Marka Dobrowolskiego z KUL Jana Pawła II w Lublinie, „Prawda o rodzinie fundamentem wychowania” mgr Grażyny Soszyńskiej z Zespołu Poradni nr 2 w Lublinie oraz „Klasyki edukacji w wydawnictwach Instytutu Edukacji Narodowej” mgr Jacka Banasia z IEN.

Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły również uczestniczyli w/w konferencji.

Słodki poczęstunek Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w jesiennych barwach przygotowała klasa II Tż z p. Moniką Bąk.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad