Obchody dnia Świętego Patryka
tn P3176390Z okazji obchodów Dnia Świętego Patryka uczniowie klas 1Tż oraz 2Tl z Zespołu Szkół nr 1 im. C. K. Norwida wraz z nauczycielkami języka angielskiego Justyną Stamierowską, Magdaleną Baran i panią bibliotekarką Mariolą Momot-Kowalczuk przeszli ulicami Świdnika zadając wcześniej przygotowane pytania mieszkańcom naszego miasta. Pytania dotyczyły Irlandii i jej patrona Świętego Patryka. W zamian za poprawną odpowiedź mieszkańcy mogli poczęstować się ciasteczkami w kształcie koniczynek upieczonymi przez uczniów klasy 1Tż i udekorowanymi przez uczniów klas 2Tż oraz 4Tż.

Uczniowie Norwida miło spędzili czas i przy okazji poszerzyli swoją wiedzę dotyczącą kultury jednego z krajów anglojęzycznych - Irlandii.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad