ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI „TAK, POMAGAM” PDF Drukuj
czwartek, 03 stycznia 2019 09:41
7-8 grudnia br. Szkolny Klub Wolontariatu wraz z opiekunami panią Agnieszką Mazurek i księdzem Grzegorzem Gutem zaangażował się w zbiórkę darów w ramach akcji Caritas „Tak, pomagam". W świdnickich supermarketach „Biedronka" wolontariusze zbierali produkty spożywcze, słodycze, środki czystości. Wszystkie zebrane dary zostały następnie przekazane na potrzeby osób i rodzin niezamożnych z terenu parafii pw. Chrystusa Odkupiciela w Świdniku. Przygotowane paczki jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia trafią do potrzebujących świdniczan.
W tegoroczną edycję akcji Caritas włączyli się: Izabela Bereza, Wiktoria Buj, Julita Biszkont, Weronika Banach, Jagoda Świetlicka, Magdalena Gańska, Aneta Korneluk, Ilona Gągoł, Klaudia Wiśniewska, Natalia Waśkowicz, Filip Dec, Anita Doroszuk, Sylwia Karwat, Bartłomiej Skowrytko, Kacper Koczura, Aleksandra Basiak, Karolina Basiak, Agnieszka Trybuła, Emila Szeremowicz, Natalia Zając, Natalia Gliniak, Aleksandra Stopa, Patryk Kwiatuszewski, Julita Czerniak, Aleksandra Krysa, Agnieszka Lech, Kinga Pachuta, Weronika Woś, Oliwia Kowalik, Władysław Kurtinin, Wiktoria Nowak, Joanna Bochniarz oraz Amelia Szeremowicz.
Agnieszka Mazurek
Ks. Grzegorz Gut
 

 EFRR plakat

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad