Podsumowanie świątecznego kiermaszu książek PDF Drukuj
wtorek, 09 stycznia 2018 14:04

Z przyjemnością informujemy, że we współpracy biblioteki szkolnej z Komitetem SOS Solidarność w Świdniku z kiermaszu książek podarowanych przez mieszkańców naszego miasta uzyskaliśmy środki finansowe, które zasilą konto Komitetu na organizację zimowiska dla dzieci. Podczas kiermaszu największym powodzeniem  wśród uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Nr 1 cieszyły się powieści, książki historyczne, kryminały oraz książki z dziedziny gastronomii i psychologii. Pani Danuta Dudzińska – opiekun Samorządu Uczniowskiego przekazała Pani Urszuli Radek dochód z kiermaszu książek.
Dziękujemy

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad