WOLONTARIUSZE I ŚWIDNICKI BUDŻET OBYWATELSKI PDF Drukuj
wtorek, 04 października 2016 13:05
Dwie ostatnie niedziele (25.09 i 02.10 br.) członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu spędzili pod znakiem Świdnickiego Budżetu Obywatelskiego. Włączyli się oni w akcję zbierania podpisów pod projektem opracowanym przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Świdniku. Izabela Jędrej, Izabela Bereza, Sylwia Karwat, Natalia Waśkowicz, Jagoda Świetlicka, Sylwia Szymczak, Bartosz Wieczerzak, Weronika Potręć, Alicja Sidor, Paulina Sygara, Damian Brankiewicz, Anna Maceńko, Aleksandra Studzińska, Weronika Wójcik, Paweł Socha, Kamila Niejedli oraz Malwina Woś zachęcali mieszkańców Świdnika do oddania głosu na projekt „Inwestycja na lepsze jutro" – przygotowanie dokumentacji na rozbudowę budynku przy ul. Kościuszki 8. Miejmy nadzieję, że wsparcie okazane przez Świdniczan pomoże podopiecznym ośrodka i przyczyni się do rozbudowy ich bazy lokalowej.

Agnieszka Mazurek

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad