WOLONTARIUSZE „NORWIDA” PAMIĘTALI O ZMARŁYCH PDF Drukuj
piątek, 04 listopada 2016 09:38
Listopad to miesiąc zadumy i refleksji, a przede wszystkim czas pamięci o zmarłych. W tym okresie odwiedzamy groby naszych bliskich zmarłych, naszych przyjaciół, czy osób znanych w społeczności lokalnej. Niestety, na cmentarzach można spotkać także wiele mogił o których nikt nie pamięta, grobów zapomnianych przez rodziny. W związku z tym 2 listopada 2016r. członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu wraz z opiekunami panią Agnieszką Mazurek oraz księdzem Grzegorzem Gutem udali się na cmentarz parafialny w Kazimierzówce oraz cmentarz komunalny w Świdniku. Natalia Flis, Natalia Rudzka, Jagoda Świetlicka, Sylwia Szymczak, Weronika Potręć, Alicja Sidor, Paulina Sygara, Mateusz Gileta i Paweł Socha zapalili znicze na opuszczonych grobach, a także odwiedzili swoich bliskich zmarłych. Wyrazili w ten sposób swoją pamięć o zmarłych, modlitwę w ich intencji oraz wrażliwość na groby, o których już nikt nie pamięta.

Agnieszka Mazurek

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad