BOŻONARODZENIOWE JASEŁKA W SOSW I PSONI PDF Drukuj
wtorek, 29 stycznia 2019 10:53
8 stycznia br. Szkolny Klub Wolontariatu odwiedził podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Świdniku i Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Świdniku, dla których wystawił Bożenarodzeniowe jasełka „Gwiazda jeszcze nie spadła". Podopieczni, przyzwyczajeni do naszych odwiedzin, z niecierpliwością czekali na kolejne spotkanie z wolontariuszami „Norwida", ale przede wszystkim ciekawi byli świątecznego przedstawienia. Zgromadzona widownia wystawione jasełka przyjęła z wielkim entuzjazmem, a gromkim braw nie było końca. Po przedstawieniu znalazł się również czas na wspólne kolędowanie oraz ciekawe rozmowy.
Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy wzięli udział w tych spotkaniach za ich zaangażowanie i pomysłowość.
Agnieszka Mazurek
Ks. Grzegorz Gut
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad