Rozgrywki Sportowe
Rozgrywki sportowe 2010/2011 PDF Drukuj

 

Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej chłopców

 


I miejsce – klasa I Tżh

  1. Sikora Patryk
  2. Pomałecki Sebastian
  3. Wyziński Dawid
  4. Broniek Dawid
  5. Trojak Bartłomiej
  6. Rakowski Jakub
  7. Lis Kamil
  8. Janiec Rafał
  9. Suryś Krystian
  10. Pizoń Arkadiusz – kl. I K

II miejsce – klasa II TL

  1. Kociuba Radosław
  2. Zdolski Marek
  3. Kret Konrad
  4. Koziołkiewicz Paweł
  5. Bielas Michał – kl. IV TL
  6. Baran Paweł
  7. Mizura Patryk
  8. Kukuryk Grzegorz
  9. Wójcik Patryk

III miejsce – klasy I i II TKU

  1. Szabłowski Artur
  2. Wojtal Piotr
  3. Piasecki Damian
  4. Siudziak Michał
  5. Małyszek Adrian
  6. Górski Paweł

 

 
Rozgrywki sportowe 2009/2010 PDF Drukuj

Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej chłopców

 

 

I miejsce – klasa IV TL

  1. Czerniakowski Konrad
  2. Kopeć Piotr
  3. Greszta Jacek
  4. Warda Kacper
  5. Kozak Daniel
  6. Jarzębowski Mateusz

     

    IV_TL

    II miejsce – klasa II, I Tż, III LPsA (połączone siły)
    1. Mazurek Wojciech
    2. Misiurek Rafał
    3. Kuczyński Marcin – III LPsA
    4. Partyka Mateusz
    5. Szyndler Paweł
    6. Łukasik Patryk – I Tż
    7. Kądzielewski Damian – I Tż

    IITIIILPsAIT

    III miejsce – klasa I TL

    1. Kukuryk Grzegorz
    2. Baran Paweł
    3. Krysa Kamil – II TL
    4. Zdolski Marek
    5. Wójcik Patryk
    6. Kret Konrad
    7. Kociuba Radosław
    I_TLIITL
     
    Rozgrywki sportowe 2008/2009 PDF Drukuj

    RozgrywMistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej chłopców

     

    I miejsce - IV Tż I miejsce - III TL II miejsce - III Tż
    1. Krasnowski Damian
    2. Radomski Paweł
    3. Kroczyński Krzysztof
    4. Wypych Bartłomiej
    5. Świdziński Łukasz
    6. Łukasik Łukasz
    1. Czerniakowski Konrad
    2. Kopeć Piotr
    3. Greszta Jacek
    4. Kot Kamil
    5. Jarzębowski Mateusz
    6. Warda Kacper
    1. Nowakiewicz Radosław
    2. Kozak Paweł
    3. Głasek Dawid
    4. Dudek Łukasz
    5. Łukaszewski Bartłomiej
    6. Tomala Paweł
    7. Kowalczyk Marcin


    4tz09

    IV TŻ

     


    3tz09

    III TŻ

     


     

    3tl09

    III TL

     

    Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej dziewcząt

     

    I miejsce - II Tż II miejsce - III LPs,z III miejsce - I Tż
    1. Kowalik Sylwia
    2. Muzyka Justyna
    3. Stanicka Marlena
    4. Słomka Aleksandra
    5. Wilk Natalia
    1. Mielnik Malwina
    2. Chabros Ewelina
    3. Hermanowska Katarzyna
    4. Bednarczyk Agnieszka
    5. Korba Marlena
    6. Bochniarz Kamila
    1. Stasiak Małgorzata
    2. Frańczyk Ewelina
    3. Sobczuk Justyna
    4. Czerniec Eliza
    5. Siepsiak Katarzyna
    6. Sierdak Katarzyna
    7. Celejewska Alicja


    Mistrzostwa Szkoły w piłce koszykowej chłopców

     

    I miejsce - IV Tż II miejsce - II Tż III miejsce - III TL
    1. Krasnowski Damian
    2. Radomski Paweł
    3. Kroczyński Krzysztof
    4. Olech Piotr
    1. Muzyka Dawid
    2. Partyka Mateusz
    3. Bomba Jacek
    4. Dąbek Dariusz
    1. Kopeć Piotr
    2. Czerniakowski Konrad
    3. Czerwonka Patryk
    4. Dolecki Adrian
    5. Kozak Daniel
    6. Jarzębowski Mateusz
     
    Rozgrywki sportowe 2007/2008 PDF Drukuj

    Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej chłopców


     

    I miejsce III LPz II miejsce III Tż III miejsce I LPsA/I K
    1. Semeniuk Grzegorz
    2. Bogusław Tomasz
    3. Prusik Paweł
    4. Wiórko Paweł
    5. Kalita Konrad
    6. Kasprzak Piotr
    7. Bielak Piotr
    1. Krasnowski Damian
    2. Radomski Paweł
    3. Kroczyński Krzysztof
    4. Łukasik Łukasz
    5. Nosowski Adrian
    6. Trojanowski Sebastian I TKU
    1. Falenta Adam I K
    2. Szczółko Paweł I K
    3. Szymala Daniel I K
    4. Gągoł Waldemar I TL
    5. Kuczyński Marcin I LPsa


    3lpz

    Klasa III LPZ



    3tz

    Klasa III TŻ


    k

    Klasa I K/I LPSA



    Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej dziewcząt


    I miejsce I Tż II miejsce IV TH III miejsce
    1. Brus Joanna
    2. Stanicka Marlena
    3. Kowalik Sylwia
    4. Muzyka Justyna
    5. Słomka Aleksandra
    6. Wilk Natalia
    1. Dub Dorota
    2. Haratym Marlena
    3. Kochalska Diana
    4. Roczniak Magdalena
    5. Szolle Marlena
    6. Zalichta Agnieszka
    1. Pawęska Żaneta III Tż
    2. Ocysek Edyta III Tż
    3. Kurek Anna I TKU
    4. Stanisławek Olga II Tż
    5. Samborska Emilia II Tż
    6. Madej Justyna II K


    p1010099

    Klasa I TŻ




    p1010100

    Klasa IV TH



    p1010101

    Klasa (III TŻ,I TKU,II TŻ, II K)


    Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej halowej chłopców


    I miejsce II Tż II miejsce I Tż III miejsce II K
    1. Kozak Paweł
    2. Nowakiewicz Radosław
    3. Tomczyk Tomasz
    4. Łukaszewski Bartłomiej
    5. Dudek Łukasz
    6. Głasek Dawid
    1. Lewczuk Damian
    2. Dąbek Dariusz
    3. Muzyka Dawid
    4. Partyka Mateusz
    5. Karwat Michał
    6. Grzegorzewski Mateusz
    1. Kiciak Marcin
    2. Kamiński Łukasz
    3. Nazarczuk Łukasz
    4. Uchman Michał
    5. Małyszek Adrian
    6. Bień Adrian



    p1010356

    Klasa II TŻ


    p1010350

    Klasa I TŻ



    p1010346

    KLasa II K



    Mistrzostwa szkoły w piłce koszykowej chłopców


    I miejsce - II Tż II miejsce - I Tż III miejsce - II TL
    1. Nowakiewicz Radosław
    2. Kozak Paweł
    3. Głasek Dawid
    4. Tomczyk Tomasz
    5. Tomala Paweł
    1. Łokaj Karol
    2. Dąbek Dariusz
    3. Muzyka Dawid
    4. Bomba Jacek
    5. Partyka Mateusz
    6. Lewczuk Damian
    1. Wójcik Krzysztof
    2. Kozak Daniel
    3. Baranowski Michał
    4. Kopeć Piotr
    5. Greszta Jacek
    6. Dolecki Adrian
     
    « pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »

    Strona 4 z 4

     EFRR plakat

     Plakat projektu 12

     plakat.jpg

      plakat EFS przed 2018

      plakat EFS poziom po 2018

     

    Sport w Norwidzie

     

     bip_logo_pomn1_grad