Rozgrywki Sportowe
Nasza reprezentacja w biegach przełajowych PDF Drukuj
W dniu 26 września 2013 r. reprezentacja Zespołu Szkół nr 1 im. C. K. Norwida w Świdnikiu zajęła III miejsce. Autorami sukcesu są: Rafał Feret, Dawid Rozwałka, Piotr Skowron, Rafał Bartoszuk, Patryk Krzeski, Konrad Mendzelewski, Konrad Podstawka, Mateusz Kołodziejczyk, Bartłomiej Dudek, Adrian Huk, Jakub Bedbarski. Gratulujemy!
 
Rozgrywki sportowe 2012/2013 PDF Drukuj

 

Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej chłopców

 


3 th 3 tl

I miejsce – klasy III Tżh, III TL

  1. Pomałecki Sebastian
  2. Lis Kamil
  3. Chowicki Krzysztof
  4. Krzywicki Konrad
  5. Wielkoliński Krystian

 

 

IIIII TKU

II miejsce – klasy III TKU, II TKU

  1. Piasecki Damian
  2. Szabłowski Artur
  3. Wojtal Piotr
  4. Misztal Filip
  5. Stańczyk Przemysław
  6. Nowak Mateusz

 

 

I TL

 

III miejsce – klasa I TL

  1. Podstawka Konrad
  2. Solpa Rafał
  3. Badach Krystian
  4. Bartoszek Adrian
  5. Grzegorczyk Maciej
  6. Opaliński Michał
  7. Harasim Rafał
  8. Dudek Bartłomiej

 IV miejsce  – klasa I TH

  1. Bielak Marek
  2. Harytanowicz Filip
  3. Kociuba Damian
  4. Karmelak Michał
  5. Myśliwiec Damian
  6. Śliwiński Robert

 

 

 

Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej dziewcząt

 

 

 P1010001

I miejsce – klasa III LP

  1. Ptak Monika
  2. Grzesiuk Aleksandra
  3. Malesa Marlena
  4. Szurek Dominika
  5. Jaszcz Aleksandra
  6. Wójtowicz Dominika
  7. Golik Ilona

 

 

IIITl0313

II miejsce – klasa III TL

  1. Wilk Karolina
  2. Kanar Agnieszka
  3. Lędźwa Agnieszka
  4. Frańczyk Aneta
  5. Stręfner Paulina
  6. Dziewa Katarzyna
  7. Kruk Patrycja

 

III miejsce – klasa III TKU

  1. Borowiec Samanta
  2. Broniek Arleta
  3. Gorzel Emilia
  4. Jaromin Ewelina
  5. Motyl Katarzyna
  6. Zawadzka Dorota
  7. Pasternak Kinga – II TKU

 

W rozgrywkach o Mistrzostwo Szkoły wzięły udział również reprezentacje klas I Tż, I TL, II TŻ, III TŻh

 

 

 
Rozgrywki sportowe 2010/2011 PDF Drukuj

 

Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej chłopców

 


I miejsce – klasa I Tżh

  1. Sikora Patryk
  2. Pomałecki Sebastian
  3. Wyziński Dawid
  4. Broniek Dawid
  5. Trojak Bartłomiej
  6. Rakowski Jakub
  7. Lis Kamil
  8. Janiec Rafał
  9. Suryś Krystian
  10. Pizoń Arkadiusz – kl. I K

II miejsce – klasa II TL

  1. Kociuba Radosław
  2. Zdolski Marek
  3. Kret Konrad
  4. Koziołkiewicz Paweł
  5. Bielas Michał – kl. IV TL
  6. Baran Paweł
  7. Mizura Patryk
  8. Kukuryk Grzegorz
  9. Wójcik Patryk

III miejsce – klasy I i II TKU

  1. Szabłowski Artur
  2. Wojtal Piotr
  3. Piasecki Damian
  4. Siudziak Michał
  5. Małyszek Adrian
  6. Górski Paweł

 

 
Rozgrywki sportowe 2009/2010 PDF Drukuj

Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej chłopców

 

 

I miejsce – klasa IV TL

  1. Czerniakowski Konrad
  2. Kopeć Piotr
  3. Greszta Jacek
  4. Warda Kacper
  5. Kozak Daniel
  6. Jarzębowski Mateusz

     

    IV_TL

    II miejsce – klasa II, I Tż, III LPsA (połączone siły)
    1. Mazurek Wojciech
    2. Misiurek Rafał
    3. Kuczyński Marcin – III LPsA
    4. Partyka Mateusz
    5. Szyndler Paweł
    6. Łukasik Patryk – I Tż
    7. Kądzielewski Damian – I Tż

    IITIIILPsAIT

    III miejsce – klasa I TL

    1. Kukuryk Grzegorz
    2. Baran Paweł
    3. Krysa Kamil – II TL
    4. Zdolski Marek
    5. Wójcik Patryk
    6. Kret Konrad
    7. Kociuba Radosław
    I_TLIITL
     
    Rozgrywki sportowe 2008/2009 PDF Drukuj

    RozgrywMistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej chłopców

     

    I miejsce - IV Tż I miejsce - III TL II miejsce - III Tż
    1. Krasnowski Damian
    2. Radomski Paweł
    3. Kroczyński Krzysztof
    4. Wypych Bartłomiej
    5. Świdziński Łukasz
    6. Łukasik Łukasz
    1. Czerniakowski Konrad
    2. Kopeć Piotr
    3. Greszta Jacek
    4. Kot Kamil
    5. Jarzębowski Mateusz
    6. Warda Kacper
    1. Nowakiewicz Radosław
    2. Kozak Paweł
    3. Głasek Dawid
    4. Dudek Łukasz
    5. Łukaszewski Bartłomiej
    6. Tomala Paweł
    7. Kowalczyk Marcin


    4tz09

    IV TŻ

     


    3tz09

    III TŻ

     


     

    3tl09

    III TL

     

    Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej dziewcząt

     

    I miejsce - II Tż II miejsce - III LPs,z III miejsce - I Tż
    1. Kowalik Sylwia
    2. Muzyka Justyna
    3. Stanicka Marlena
    4. Słomka Aleksandra
    5. Wilk Natalia
    1. Mielnik Malwina
    2. Chabros Ewelina
    3. Hermanowska Katarzyna
    4. Bednarczyk Agnieszka
    5. Korba Marlena
    6. Bochniarz Kamila
    1. Stasiak Małgorzata
    2. Frańczyk Ewelina
    3. Sobczuk Justyna
    4. Czerniec Eliza
    5. Siepsiak Katarzyna
    6. Sierdak Katarzyna
    7. Celejewska Alicja


    Mistrzostwa Szkoły w piłce koszykowej chłopców

     

    I miejsce - IV Tż II miejsce - II Tż III miejsce - III TL
    1. Krasnowski Damian
    2. Radomski Paweł
    3. Kroczyński Krzysztof
    4. Olech Piotr
    1. Muzyka Dawid
    2. Partyka Mateusz
    3. Bomba Jacek
    4. Dąbek Dariusz
    1. Kopeć Piotr
    2. Czerniakowski Konrad
    3. Czerwonka Patryk
    4. Dolecki Adrian
    5. Kozak Daniel
    6. Jarzębowski Mateusz
     
    Więcej artykułów…
    « pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia »

    Strona 6 z 7

     EFRR plakat 12.4-1

     Plakat projektu 12

     plakat.jpg

      plakat EFS przed 2018

      plakat EFS poziom po 2018

     EFS plakat pion po2018

    12.4 IV

    Sport w Norwidzie

     

     bip_logo_pomn1_grad